Віндсерфінг по-Волгоградський і підводне полювання в Севастополі

Виндсерфинг по-волгоградски и подводная охота в Севастополе Світ екстремального спорту знову і знову радує нас новими подіями. Дізнаємося, що ж сталося і очікується в найближчому майбутньому.

Днями пройшло змагання виндсерферов на Волгоградському водосховищі. У змаганнях брали участь 9 спортсменів. Довжина дистанції змагань склала 20 кілометрів. Поряд з досвідченими віндсерферами у змаганнях брав участь 10-річний спортсмен Петро Пашутінська, який проявив неабияку витривалість і дістався фінішу через 3 години після переможців. Не всі учасники змогли це зробити через слабке обладнання. У підсумку фінішував першим Олексій Ракицький, один з найбільш обладнаних виндсерферов.

Ще однією новиною водного екстриму став новий рекорд. Встановив його 28-річний спортсмен фридайвинга Фабіо Фал. Він проїхав на велосипеді 71, 5 метрів під водою! На це він витратив всього дві хвилини і двадцять пять секунд. Щоб не відриватися від дна, на Фабіо був надітий спеціальний костюм з обважнювачами.

І наостанок новини дайвінгу в Україні. 17-18 серпня пройшов 22-й український чемпіонат по водній полюванні в Севастополі на базі спортивного комплексу Атолл. У змаганнях брало участь 20 команд (67 спортсменів). Перше місце завоювала дніпропетровська команда Батискаф, підбивши риби на 10850 грам і цим заробивши собі 347,2 очка. Друге місце виборола київська команда Апнос – 1 і третє місце дісталося знову дніпропетровській команді Торнадо – 1. Команди були нагороджені дипломами та кубками. Крім призів за командний результат учасники нагороджувалися медалями в особистому заліку.