В Одесі встановлено новий світовий рекорд зі скелелазіння

В Одессе установлен новый мировой рекорд по скалолазанию 22 червня, в пятницю, в Одесі було встановлено новий світовий рекорд!
Сталося це в день відкриття змагань в рамках Чемпіонату України зі скелелазіння. Змагання проводилися на 15-метровій стіні одеського тренажера.

Данило Болдирєв, спортсмен з Донецька, в розділі Швидкість показав неймовірний результат. Він подолав стіну тренажера за 5,93 секунди, що на 0,11 секунди перевищило світовий рекорд, який становив 6,04 секунди.

Друге і третє місце в цьому розділі зайняли Ярослав Гонтарик з міста Нікополь та Сергій Барковський з Харкова.

Серед жінок кращий результат показала харківянка Алла Маренич. Друге місце зайняла Анастасія Сависько, а третє – Ганна Щербина. Обидві спортсменки з Одеси. Фахівці відзначили хорошу роботу дівчат на стіні.

Підготовка до подібних змагань – справа дуже виснажливе. Тут необхідно знати, як накачати попу, руки, ноги. Адже при підйомі на скелю використовуються практично всі групи мязів і потрібно, щоб вони знаходилися в потрібному стані.

Змагання тривали в суботу та неділю. Тепер спортсмени змагалися в розділі Труднощі.

У жіночій програмі несподіванок не сталося – перше місце в 21 раз завоювала майстер спорту міжнародного класу Ольга Шалигіна. Потрібно відзначити, що вона виступала після великої перерви, викликаної травмою коліна. Тому, як сказала сама спортсменка, головне для неї було перемогти травму, що вона успішно і зробив, завоювавши золоту медаль змагання.

У чоловічій програмі з подібним завданням – тривалою перервою – боровся Валерій Крюков. Правда перерву в карєрі був повязаний не з травмою, а з радісною подією – народженням дочки. В даний час дочка не перешкода скелелазіння, а джерело натхнення Валерія. Він посів перше місце у цій програмі. Третє місце в цій дисципліні посів Михайло Шалагин з Одеси. Для нього цей результат зявився проміжним, так як він готується до Чемпіонату світу, який пройде у вересні в столиці Франції.