Огляд останніх екстрім-подій у світі

Обзор последних экстрим-событий в мире За останній тиждень у світі екстремального спорту відбулося чимало подій. У даній статті ми ознайомимося з деякими з них.

7 вересня у столиці України м.Києві пройшов фестиваль екстремальних видів спорту Free Games. У змаганнях брали участь 2000 спортсменів з 20 видів екстремального спорту. У програму входили змагання з вейкбордингу, пляжного волейболу, стрибків на батуті, паркуру, гонок радіокерованих автомоделей, скімборду та ін Призовий фонд фестивалю склав 230 тис. гривень.

Інше спортивне подія відбулася в Італії. 7 вересня стартував міжнародний чемпіонат зі скелелазіння Rock Master. Змагання проводилися 7-8 вересня. У перший день проводилися змагання на швидкість і боулдерінг, у другій на складність. У чемпіонаті брало участь 250 спортсменів з 22 країн. Новими учасниками стали представники США та Австралії. Переможцями стали іспанець Рамон Жуліан Пігблан і представниця Словенії Мина Маркович.

Ще однією важливою подією в світі екстремального спорту є Кубок з гірськолижного спорту Південної Америки. На минулому тижні завершився чилійський етап змагань, що проходив в Ель-Колорадо. Перемогу здобули французький спортсмен Гійом Гранд (1-е місце), американець Хиг Робертс (2-е місце) і представник аргентини Крістіан-Хавєр симара-Біркнер (3-е місце). Подальший етап розіграшу кубка відбудеться в Аргентині в Церро Кастор і Ушуайі.