Чемпіонат світу з велогонок

Чемпионат мира по велогонкам У столиці Білорусії зараз проходить світовий чемпіонат з велосипедних перегонів на треку. Цього разу розігрувалося чотири комплекти нагородних медалей. У командній гонці кращого результату добилися росіяни в переслідуванні на 4 тисячі метрів. Росіяни Іван Ковальов, Артур Єршов, Євген Ковальов та Олександр Сєров зайняли почесне пяте місце в цьому турнірі.

У цій дисципліні перемогли спортсмени з команди Австралії, які показали просто блискучий час: 3 хвилини 56 секунд. Спортсмени з Данії та Великобританії виявилися в призерах. Також проходила ще одна гонка в команді, то це був уже спринт у жінок. На шостому місці опинилися росіянки Анастасія Войнова та Олена Брежнєва.

Що стосується індивідуальної гонки переслідування, то найсильнішою стала американка Сара Хаммер. Її час становило 3 хвилини 32 секунди. У цій дисципліні призерами стали Аннет Едмондсон і Емі Карр, обидві з австралійської команди. Російська спортсменка Анастасія Чулкова посіла одинадцяте місце в цьому турнірі. А в гіті на 1 кілометр першість взяв француз Франсуа Первіс, показавши результат 1 хвилину. Росіянин Андрій Кубеев зайняв тільки тринадцяте місце.